New York City

New York City

Добре дошли в Ню Йорк.И не забравяйте да се забавлявате!

ИндексPortalКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share

Плажа на Статън Айланд

Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Alexandra Benjamin Price
USA
USA
Alexandra Benjamin Price

Брой мнения : 1941

Плажа на Статън Айланд Empty
ПисанеЗаглавие: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyПет Сеп 10 2010, 20:12

Ето го и плажът...Той беше голям и хубав, а хората от Статън Айлънд прекарваха тук една
доста голяма част от времето си..

Плажа на Статън Айланд 2142455159_b8cf1c5e8f

For handing you a heart worth breakin'
I've been wrong, I've been down
To the bottom of every bottle
Despite words in my head
Scream "Are we having fun yet?"

Плажа на Статън Айланд 3518018u
Плажа на Статън Айланд 2568558UПлажа на Статън Айланд 2568560IПлажа на Статън Айланд 2543355HПлажа на Статън Айланд 2568596Q
[center]'s not like you didn't know that
I said I love you and I swear I still do
It must have been so bad
Cause living with me must have damn near killed you
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://city.forums-free.info
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:07

Дойдохме тук .. аз бях по едни хавайки за къпане а Изабел по едни много яки бански ... Влязохме в морето аз прегърнах Изабел и ръката ми се плъзна и и развързах горната част на банския. Така и така нямаше никой. Виждаха ни се само главите. Аз започнах пак да я опипвам.Раката ми изведнъж се плъзна рязко и нежно надолу.
Изабела
New York
New York
Изабела

Брой мнения : 265

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:10

Нямаше никой.Беше много романтично,но и сякаш
первезно,което ми харесваше много!След това опипване
аз му го обарах. хДДД
Явно му хареса.След това се потопихме под водата и
се целувахме.
Вижте профила на потребителя
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:14

Въпреки това аз продължих да я обарвам.След малко си опказахме главите да си поемем въздух.След продължихме да се целуваме. Изненадващо аз се потопих под вода и започнах да я лижа долу.
Изабела
New York
New York
Изабела

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:19

Никога да сега никой не ми е правил такова яко нещо. хДД
От повърхността на водата му виждах само главата.Милвах го.А след като свърши реших и аз да му напрая една
сочна свирка. хДД
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:22

След малко разменихме ролите-тя влезе под водата. Беше много хуаво...обаче не я задържах много под водата.След малко перверзни действия пак я обарах.Усетих възбудата в нея. След миг продумах:
-ае да излезнеме на хавлията малко хД...- след 2 минути излезнахме и се изпънахме. Както винаги тя са навря в мен.
Изабела
New York
New York
Изабела

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:26

Легнах на гърдите му.И за миг го погледнах в очите.Тези кафеви очи бяха толкова нежни.
Затворих за малко очи.После си взех кола.Носехме си от къщата на Джеръми.Бях ожадняла от тоя свирка.. хД
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:29

Гледах към небето и галях по гърба нежно с пръсти Изабел. Тя още си беше без горната част на банския си и биуста и се усешташе върху мен.Аз продължавах да си гледам небето. Беше доста чисто. Деня беше прекрасен за плаж.
Изабела
New York
New York
Изабела

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:31

Винаги,когато някой ме гали по гърба настръхвам.И ето,че сега пак го направих.Той усети,но не отмести пръстите си.
Изпих си колата и пак легнах при него.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:38

Аз продължавах да си лежа на хавлията а Изабел върху мен. Изведнъж усетих, че мисе *надърви хД* и Изабел усети не по леко това от мен. Незнам защо стана така...
Изабела
New York
New York
Изабела

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСъб Сеп 18 2010, 06:45

Не знам какво беше станало.Може би аз го възбудих.Не знам.
След минута станах и се потопих във водата.Джеръми остана на сушата.Аз исках просто да поплувам.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 19:22

Стоягх и са пеках малко на плажа. След малко и аз влезнах в водата. Започнах да плувам. Влязох по навътре и подканих Изабела да дойде. Видях я чесе поразколеба. Аз влязох още малко по навътре в морето и Изабела тръгна към мен.
Изабела
New York
New York
Изабела

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 19:39

Заплувах към него.Не стъпвах,но можех да плувам.Изведнъж ми се схвана крака.Извиках,а Джеръми дойде и ме хвана.
Излезе на сушата и ме сложи на кърпата.
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 19:59

Когато я изкарах от водата и я сложих на хавлията започнаях да и мачкам крака лекичко за да се оправи.След това я попитах:
-добре лиси ... кфо точно ти стана.
Изабела
New York
New York
Изабела

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 20:05

-Ъ,просто ми се схвана крака.Това е.
Вече може би ми се оправи.
Щях да потъна ако не беше Джеръми.
-Благодаря ти,че ми помогна!
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 20:08

След като и разтрих крака я целунах 2-3 пъти страстно с език. после казах:
-ъъм шше влизаме ли пак ? или пак ше ти са схване крака - казах приятелски подигравателно .Бях до нея бя я прегърнал и наистина осъзнах че беше уплашена.
Изабела
New York
New York
Изабела

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyНед Сеп 19 2010, 20:13

Целувката беше наистина страстна и това ме успокои много.
-Не ми се плува,ако искаш ти влез.
Малко се възбудих...
????
Гост

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyПон Сеп 20 2010, 23:57

-Ами не...ако искаш да отидем някаде другаде...? и на мене ми омръзна малко да плуваме.- казах като си мислех, че може да отидем в нас да починем малко щото не сме спали, сега плувахме. След това казах:
-еми аре в нас ако искаш .. че съм изморен .. а вече е 3 часа слетобяд.
Изабела
New York
New York
Изабела

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyВто Сеп 21 2010, 00:03

-Да,и аз съм много изморена.
Прибрах си нещата в чантата ми и отидохме в Джеръми.
Кевин Блейк
New York
New York
Кевин Блейк

Брой мнения : 44

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 01:14

С Брук започнахме разходката на плажа.
Да, беше страшно хубаво, но странното бе, че и двамата мълчахме вгледани към мокрия пясък. Стана ми адски неловко и поради тази причина я леко я побутнах към водата. Изглежда тя бе доста лекичка, защото направо цапна в морето. Дано дрехите не бяха за две хиляди долъра, че трудно можех да си ги позволя.
-Хей!-изписка тя
Брук Дейвис

Брук Дейвис

Брой мнения : 328

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 01:23

Беше странно да вървим мълчаливо.Докато се чудех какво да кажа изведнъж той ме бутна леко и аз цопнах във водата.
-Хей!!-това нямаше да му се размине.
Започнах да се смея.Изправих се и го напръсках с малко вода.Бях точно като малките деца.Смеех се и лекичко го пръсках с вода.
Бях цялата мокра ,но това не беше проблем ,защото времето беше много топло.
След като излязох от водата ,продължихме да се разхождаме по брега.
-Ъм в кафенето не ми каза какво точно учиш.-напомних му с надежда да започнем някакъв разговор.
Кевин Блейк
New York
New York
Кевин Блейк

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 01:31

-Архитектура...-замълчах за секунда-Хей, знам, че и на теб ти е малко неловко.
Тя се изхили нервно
-Да поразчупим обстановката?-предложих
-Как?-почуди се Брук
Сложих длан на лявата и буза и я придърпах към мен. Целуннах я бързо, студено по устните. Не знаех как ще се почувства тя и реших да не се впускам в дълбоките води
Брук Дейвис

Брук Дейвис

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 01:40

Явно си личеше ,че ми е неловко.Той предложи да поразчупим обстановката.Малко се изненадах от това предложение и не ми идваше никаква идея как може да стане това.Тогава обаче без да каже нищо Кевин ме целуна леко и може би дори хладно по устните.Това също беше прекалено изненадващо и за съжаление не успях да му отговоря на целувката.Дано не си помислеше ,че не го харесвам, защото не беше така.Харесах го още когато отидох при него в кафенето ,преди да се запознаем.Изчервих се и му се усмихнах.
Тогава реших да разчупя напрежението и казах:
-Можеше да е малко по-дълга целувка...-засмях се.Исках да беше по дълга за да мога и аз да го целуна ,а не да стоя като статуя,както и стана.
Кевин Блейк
New York
New York
Кевин Блейк

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 01:48

Не чаках и да ми повтори втори път.
Обвих бързо ръце около талията й и я придърпах в страстна целувка. Пръдърпах я още по-близо, а тя сложи ръце на раменете ми. Забочнах бързо да целувам врата, и а после отново се върнах на устните й. Не можех да й се наситя. Тя пък засили хватката си още повече, а аз вплетох пръсти в косата й
Брук Дейвис

Брук Дейвис

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд EmptyСря Сеп 22 2010, 02:44

Той повтори целувка ,но този път тя беше продължителна и аз успях да се включа.Продължих да го целувам като обвих ръце околко врата му и от време на време съвсем леко захапвах долната му устна.След страхотната целувка си поех въздух ,усмихнах се и попитах.
-Това означава ли ,че нямаш гадже?-засмях се лекичко.
През цялото време исках да го питам дали има приятелка, а развитието на нещата ми подсказваше ,че отговора му ще ми хареса.Все още стоях много близо до него ,обвила ръце около врата му ,чакаща отговор.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Плажа на Статън Айланд   Плажа на Статън Айланд Empty

Плажа на Статън Айланд
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
New York City :: Забавления :: Морето и скалистите планини-
Идете на: